GENESIS Dil Temizleyici'mi ne sıklıkta değiştirmeliyim?

GENESIS Dil Temizleyici'nizi de tıpkı diş fırçanız gibi düşünmelisiniz. Bu sebeple ortalama 3-4 ayda bir ya da geçirdiğiniz soğuk algınlığı, grip gibi bir hastalık sonrası değiştirmelisiniz.Dilimi temizlemek için diş fırçam yeterli değil mi?

Diş fırçanızın yassı ve kümelenmiş şekilde kılları dişiniz gibi pürüzsüz yüzeylerde bulunan bakteri ve plakları temizlemek için tasarlanmıştır. Bununla beraber diliniz pürüzsüz bir yüzeye sahip değildir. Organizmaların rahatça içerisine yerleşip yaşamını sürdürebileceği girintili-çıkıntılı bir yüzeyi vardır. GENESIS Dil Temizleyici'nin ekstra düzeyde yumuşak ve sivri uçlu kılları ise tüm girintilere girerek en yapışkan organizmaları dahi o ortamdan uzaklaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uç kısmında bulunan sıyırıcı uç yardımıyla diliniz üzerinde açığa çıkan tüm kötü koku yapıcı organizmaları en etkili biçimde dilinizden uzaklaştırır.Dilimi temizlediğime göre dişlerimi fırçalamasam olur mu?

Elbette hayır. GENESIS Dil Temizleyici diş fırçanızın yerini tutamaz. Tam bir ağız hijyeni sağlamak ve ağız sağlığınızı korumak için dilinizi ve dişlerinizi ayrı ayrı fırçalamanız gerekir.GENESIS Dil Temizleyicimi nasıl temizlemeliyim?

GENESIS Dil Temizleyici'nizi basitçe akan suyun altına tutmanız temizlenmesi için yeterli olacaktır. Dilerseniz arada bir alkol içeren ağız çalkalama suyunuzun içerisine koyup bir süre bekleterek dezenfekte olmasını sağlayabilirsiniz.GENESIS Dil Temizleyici "öğürme" refleksini harekete geçirir mi?

GENESIS Dil Temizleyici'nin baş kısmı öğürme refleksinizi harekete geçrimeyecek şekilde yassı olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte çok hassas bir yapısı olan kişilerde bu refleks tetiklenebilir. Bu durum genelde geçicidir, ürünün kullanımına devam edildikçe azalır. Eğer bu refleksi çok şiddetli bir biçimde yaşarsanız bu durumda GENESIS Dil Temizleyici'yi dilinize çok fazla bastırmamanızı ve boğazınızın arka kısımlarına gitmemenizi öneririz.Dilimde iritasyon ya da hassasiyet meydana gelirse ne yapmalıyım?

Dilinizde iritasyon ya da hassasiyet meydana gelmemesi için GENESIS Dil Temizleyici'yi dilinize çok fazla bastırmayın. Bununla birlikte yine de bir hassasiyet ya da iritasyon oluşursa dilinizi her gün yerine 2-3 günde bir temizleyin. Eğer sorun devam ederse GENESIS Dil Temizleyici'yi kullanmayı bırakın.GENESIS Dil Temizleyici satın almak için tıkladığımda neden www.yasamdukkani.com.tr'ye yönlendiriliyorum?

yasamdukkani.com.tr, GENESIS dil temizleyici ve daha pek çok markanın Türkiye Yetkili Temsilcisi olan Frateris Sağlık Ürünleri'nin online satış mağazasıdır. GENESIS ürünlerinin Türkiye'de online satışı www.yasamdukkani.com.tr üzerinden yapılmaktadır.